Mekanlar

11 Kasım 2012 tarihinde | Konu Editörü tarafından yazıldı

0

Ortaköy Destan Cafe

Nargile Puanı

Tütün
Köz
Servis

Sonuç:

5

Nargilesi süper


Kullanıcı Puanı: 4.8 (2 oy)

Bu hafta ‘deydik. En son 2 yıl önce gittiğimizde küçük bir binada olan , büyük yatırımlar yaparak birkaç yere birden taşınarak işi büyütmüşler. Eski binasının karşısındaki binaya geçmiş, ayrıca Gloria Jeans’in yerinide alarak baya bir büyütmüşler mekanı. İki mekanda gerçekten çok güzel olmuş.

Mekana oturduktan sonra nargile için Al-Fakher tütün satıp satmadıklarını sorduk, varsa karpuzlu içelim dedik. Bize çoğu tütünün Al-Fakher olduğunu ve tavsiye olarak yeni gelen Böğürtlenli olanı denememizi istediler. Bizde tavsiyelerine uyarak böğürtlenli nargile istedik.

Nargile geldiğinde gerçektende tavsiye ettikleri gibi varmış dedik. İçimi çok güzel ve aroması gerçekten güzeldi. Nargile takımları cafe yeni olduğundan da yeniydi. Uzun bir süre boyunca içtik ve kesinlikle yanma olmadı.

Ortaköy’e giderseniz ‘ye uğramanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Gelen Aramalar destan cafe ortaköy,al fakher tütün,ortaköy destan cafe,Al Fakher nargile tütünü,al fakher nargile tütünü istanbul,destan ortaköy,DESTAN CAFE

Etiketler: , , ,


Yazar Hakkında


Konu Editörü, nargilem.org yöneticilerinin ortak kullandıkları hesaptır. Sizde mekan tanıtımları yapmak isterseniz iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑