Nargile Bilgileri

13 Aralık 2012 tarihinde | Konu Editörü tarafından yazıldı

0

Organik Nargile Yapımı

Bu yazımızda sizlere nasıl yapılır anlatacağız. Nargilem.org olarak sizler için ananaslı yapıyoruz.

Öncelikle ilk resimde gördüğünüz gibi ananasın alt bölümünü kesiyor ve orta kısmını çıkarıyorsunuz. Sonra içini kaşık yardımıyla kazıyorsunuz ve tütün koyulabilecek bir alan açıyorsunuz.

Daha sonra nargilenizin şişesine suyunu doldurup hazır hale getirdikten sonra üst bölümdeki lüle koyulan deliği aliminyum folyo ile kaplıyorsunuz. Nargilenin hava akışı için folyo kapladığınız alanı kürdan yardımıyla delikler açıyorsunuz.

Lüle yerine hazırlamış olduğunuz ananasınızın alt bölümünü nargilenin üstüne yerleştirin. Burda önemli kısım deliği tam o alana göre kesmekte, ananası taktıktan sonra kenarlardan hava almaması gerekmekte. Eğer geniş kestiyseniz etrafına aliminyum folyo dolayarak deliği tıkayın.

Sonraki aşamada ananasın içine tütününüzü koyun ve aliminyum folyo ile üst kısmını kaplayın.

Közlerinizi yaktıktan sonra nargileniz hazır. Keyifli içmeler.

Gelen Aramalar nargile yapimi,nargile tütünü yapımı,nargile nasl yaplr,organik nargile,nargile yapm,organik nargile tütünü

Etiketler: , , , , ,


Yazar Hakkında


Konu Editörü, nargilem.org yöneticilerinin ortak kullandıkları hesaptır. Sizde mekan tanıtımları yapmak isterseniz iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑