Mekanlar

29 Eylül 2012 tarihinde | Konu Editörü tarafından yazıldı

2

Mehreb Cafe

Nargile Puanı

Tütün
Köz
Servis

Sonuç:

5

Nargilesi süper


Kullanıcı Puanı: 3.4 (11 oy)

İstanbul ‘ta Kadir Has Üniversitesi yanında bulunan Cafe nargilecilerin uğrak mekanlarından.

Cafe’ye girdiğiniz andan itibaren eski dönemlerin havasını alacaksınız. Orta katta bulunan şark köşesi, gerçekten çok iyi dizayn edilmiş. Çatı katıda maç günleri nargilenizi içerken maçları izleyebileceğiniz güzel bir yer olmuş. Ancak Star’da yayınlanan bir maça para alacaklarını düşünmemekle büyük bir hata yaptık. Maç yayını başlamadan önce ücret alınıp alınmadığınızı sormanızda yarar var, yoksa kasada şok yaşayabilirsiniz.

Nargilesi gerçekten on numara kalitede. İki adet nargile aldık, biri CaptainBlack diğeride “Kız Nargilesi” denilen karpuz-çilek karışımı. Nargileyi 3 saat kesintisiz içtik maçımızı izlerken, birkere yanma ve tadında bozulma olmadı. Tütünü ve közleri çok kaliteli. Nargile içmeyi sevenlerdenseniz sizde mutlaka Cafe’nin nargilesini denemelisiniz.

Tütün, Köz ve Servis kalitesine 5 yıldız veriyoruz.

Gelen Aramalar nargile cafe,cafe iç dizayn,ortaköy kahvesi

Etiketler: , , ,


Yazar Hakkında


Konu Editörü, nargilem.org yöneticilerinin ortak kullandıkları hesaptır. Sizde mekan tanıtımları yapmak isterseniz iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Mehreb Cafe konusuna 2 yanıt

  1. Yılmaz Koza says:

    Mehreb’in nargilesi on numara

  2. Samet sirdas says:

    Mekan istanbulda cibalide los ve sakin mukemmel bir ortam.bir yandan balat sahilindeki agaclarin sonbaharda sararan yapraklarin ahenkle yere dususunu seyrederken diger yandan kozde yapilan nefis turk kahvenizi icip huzur dolu vakit gecirebilirsiniz..iyi bir nargile icicisi olarak nargilesine on uzerinden on puan veriyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑