Nargile Bilgileri

19 Haziran 2017 tarihinde | Konu Editörü tarafından yazıldı

0

Buzlu Marpuç Kullanımı

Bu yazımızda birçok kişinin merak ettiği Buzlu ‘dan bahsedeceğiz.

Resimde gördüğünüz gibi sol taraftaki buzlu marpuçtur. Bu marpuçun sistemi çok basittir. Buzluğa attıktan sonra donmasını bekleyip, daha sonra normal marpuçunuzun üst kısmını sökerek bunu takarsınız. Daha sonra nargilenizi içerken gelen hava soğuk olarak gelir. Buzlu nargile içiminize ferahlık katar. Özellikle yaz aylarında nargile içmek isteyenler buzlu marpuçla ferah bir şekilde nargile içerler.

Buzlu marpuçun içini açtığınızda üstteki resimde sağda görüldüğü gibi içinden buz paketleri veya içi su dolu plastikler çıkar.  İçerisinden çıkan su dolu plastikler buzlukta donarak eriyene kadar size ferahlık sağlıyor. Fiyatları 35TL civarındadır.

Nargilede buzlu marpuçu biz severek kullanıyoruz. Ancak birçok nargile cafe’de aynı marpuç farklı aromalarla kullanıldığından, içtiğiniz tütünün tadını alamayabiliyorsunuz.

 

 

 

Gelen Aramalar marpu,buzlu nargile marpucu,nargile marpucu,marpuc fiyatları,magic of ice nargile,Buzlu marpuç nasıl takılır

Etiketler: , , ,


Yazar Hakkında


Konu Editörü, nargilem.org yöneticilerinin ortak kullandıkları hesaptır. Sizde mekan tanıtımları yapmak isterseniz iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑