Nargile Bilgileri

19 Kasım 2012 tarihinde | Konu Editörü tarafından yazıldı

0

Buzlu Marpuç Kullanımı

Bu yazımızda birçok kişinin merak ettiği Buzlu ‘dan bahsedeceğiz.

Resimde gördüğünüz gibi sol taraftaki buzlu marpuçtur. Bu marpuçun sistemi çok basittir. Buzluğa attıktan sonra donmasını bekleyip, daha sonra normal marpuçunuzun üst kısmını sökerek bunu takarsınız. Daha sonra nargilenizi içerken gelen hava soğuk olarak gelir. nargile içiminize ferahlık katar. Özellikle yaz aylarında nargile içmek isteyenler buzlu marpuçla ferah bir şekilde nargile içerler.

Buzlu marpuçun içini açtığınızda resimde sağda görüldüğü gibi içinden buz paketleri çıkar. Paketler içinde su bulunuyor ve buzlukta donarak eriyene kadar size ferahlık sağlıyor. Bu yaz fiyatları 30-40 TL civarlarında olan buzlu marpuç fiyatları, kış aylarına girmemizle birlikte 10-20 TL civarına düşmüştür.

Buzlu marpuçu İstanbul’da birkaç cafe’de deneyebilirsiniz. Bunlardan biri sitemizde tanıttıklarımızdan Bağdat Caddesinde bulunan Cafe Palacio‘dur. Nargile içimlerinizde buzlu marpuçu tavsiye ediyoruz.

Gelen Aramalar marpu,buzlu nargile marpucu,nargile marpucu,marpuc fiyatları,magic of ice nargile,buzlu marpuç kullanımı,nargile buzlu marpuş tavsiyr,soğuk marpuç

Etiketler: , , ,


Yazar Hakkında


Konu Editörü, nargilem.org yöneticilerinin ortak kullandıkları hesaptır. Sizde mekan tanıtımları yapmak isterseniz iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑